Vetrosystems

VScreen

VScreen

Przegrody nablatowe VScreen, to bezkompromisowe rozwiązanie łączące w sobie ergonomię i bezpieczeństwo, przy zachowaniu przestrzenności obiektu. Punktowe mocowania umożliwają montaż, do każdego biurka, a zastosowanie transparentnego szkła to długoterminowe i jakościowe rozwiązanie, które pozwala na swobodny przepływ światła w przestrzeniach typu open-space

 

Dlaczego VScreen?

 

Stabilność i Wytrzymałość – wiemy jak frustrujące są łamiące się plastiki, odpadające śrubki czy niestabilne kostrukcje z plexi. Dlatego do produkcji naszych przegród używamy najlepszych gatunkowo produktów, a mocowanie do Twojego biurka to aluminiowe i trwałe uchwyty.

Estetyka i przestronność – zadaniem ścianek działowych jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa osob pracujących w jednym pomieszczeniu. Szkło hartowane pozwala zachować przestronność i prestiżowy wygląd Twojego biura.

Mobilność – Z łatwością przeorganizujesz swoje biuro. Mocowanie przegrody do biurka pozwala na swobodne przestawianie mebla.

Personalizacja – każdy z nas jest różny. Jedni lubią klasyczną czerń i biel inni niestandardowe kolory, wykończenia, wymiary. To wszystko jest możliwe, możesz spersonalizować swoją przegrodę o rozmiar i przycięcie szkła, a także kolor i rodzaj mocowania.

Dane Techniczne

Szkło: hartowane 8mm
Mocowania punktowe w postaci systemowych kątowników.

Popularne wymiary

Frontowa:
140cmx75cm
140cmx50cm

120x75cm
120cmx50cm

Boczna:
70cmx75cm:
70cmX50cm:

VScreen

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Vetrosystems
Wojcieszyn, ul. Warszawska 549
05-082 Stare Babice/ k.Warszawy

NIP: 5223102326
KRS: 0000698597

tel: 22 487 16 56
biuro@vetrosystems.pl