Vetrosystems

SYSTEM VS2 LOFT

SYSTEM VS2 LOFT

System VS2 LOFT

VS2 LOFT to wersja naszego autorskiego systemu VS2 (zobacz tutaj) zaprojektowana z myślą o idealnym dopasowaniu do aranżacji industrialnych. Stylizowana konstrukcja doskonale komponuje się z surowymi, loftowymi wnętrzami podkreślając to, co w nich najbardziej atrakcyjne.

Zaawansowany akustycznie, dwuszybowy system ścian szklanych docenią zwłaszcza osoby szukające wysokiego poziomu wyciszenia. Nasz system sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się elegancja i prestiżowość, a najważniejsze spotkania wymagają dyskrecji.

IMG_5819
IMG_5704

Drzwi VS2 Loft

Do ścianki loftowej rekomendujemy zastosowanie naszych drzwi szklanych w systemie VS2, które „ubieramy“ w delikatną, aluminiową ramkę i poziome szprosy. W system VS2 LOFT znakomicie wkomponują się również drzwi w ramie aluminiowej, drzwi całoszklane, a nawet drzwi drewniane. Każde z nich mogą zostać wyposażone w uszczelkę samoopadającą.

Przeznaczenie

Ściany szklane typu loft w systemie VS2 Loft wraz z dedykowanymi drzwiami, doskonale wpasowują się w wysokie, loftowe wnętrza podkreślając ich industrialny charakter. Ze względu na zaawansowaną akustykę i walory estetyczne sprawdzą się w miejscach, gdzie liczy się dyskrecja, elegancja i prestiż:

  • banki
  • kancelarie prawne
  • gabinety dyrektorskie i managerskie
  • sale spotkań
Chciałbyś wiedzieć więcej na temat aluminiowych systemów loftowych?

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Stosowane szkło: VSG 66.2 + 55.2

Grubość szkła: 12mm i 10mm

Maksymalna wysokość ściany: 3000 mm

Maksymalna szerokość ściany: bez ograniczeń

Maksymalna szerokość formatki szklanej: 1000 mm

System łączenia: bezszprosowy

Profil: aluminium

Szerokość ramy: 76 mm

Wysokość profilu dolnego: 30 mm

Wysokość profilu górnego oraz bocznych: 35 mm

Izolacja akustyczna: Rw = 43dB