Vetrosystems

Jesteśmy polskim producentem szklanych ścian działowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu, projektowaniu i instalacji systemów szklanych ścian do biur, sklepów i przemysłu.

 

biuro@vetrosystems.pl  

tel:   22 487 16 56

System VS1

System VS1 Biurowa elegencja

Największą zaletą naszych produktów jest umożliwienie podziału przestrzeni za pomocą szkła. Właściwie można stworzyć nieskończoną ilość kombinacji w taki sposób, aby biuro było funkcjonalne i piękne zarazem.

W systemie VS1 najważniejsze jest szkło, to ono zdecydowanie dominuje i nadaje charakteru. Niezbędny aluminiowy profil jest dodatkiem zapewniającym solidną konstrukcję i wysoką wytrzymałość. Można stwierdzić bez zbędnej przesady, że system ten to delikatność, trwałość, jakość i elegancja szyta na miarę dzisiejszej i przyszłej epoki metalu i szkła. Rozwiązanie dedykowane do każdego rodzaju biura.

Specyfikacja techniczna

Szklane ścianki biurowe

System VS1 dedykowany jest wnętrzom biurowym, w których dominować ma elegancja i maksymalna funkcjonalności. Te ściany szklane wyróżniają się ponadprzeciętną estetyką i dużą wytrzymałością. Bezszprosowa konstrukcja o grubości 30 mm wzmacniana jest aluminiowym profilem. Połączenie szkła i aluminium pozwala uzyskać wyjątkowy design i najwyższą stabilność konstrukcji. Dzięki temu praca w takiej przestrzeni biurowej staje się bezpieczna i niezwykle komfortowa.

Ścianki działowe

System jest bardzo prosty w montażu dzięki zastosowanym rozwiązaniom click-clack. Zapewnia izolację akustyczną na poziomie 36 dB i może być montowany we wszystkich rodzajach wnętrz biurowych. System umożliwia wykorzystanie drzwi całoszklanych, drewnianych lub w ramie aluminiowej. Dodatkowo, w zależności od potrzeb inwestora, wnętrze może być zabezpieczone poprzez zastosowanie instalacji kontroli dostępu.

System ścian szklanych VS1 to rozwiązanie, które zyska aprobatę wśród osób zwracających uwagę na każdy detal.