Vetrosystems

Rok 2020 na nowo zdefiniował pojęcie normalności w naszym życiu. Zmienia się sytuacja gospodarcza na świecie, dostęp do służby zdrowia, przepisy dotyczące bezpieczeństwa w pandemii, pojawiają się nowe, a maseczka, która oburzała jeszcze w kwietniu, dziś należy do podstawowego wyposażenia obok kluczy, portfela i telefonu. Zmiany są nieuniknione i długotrwałe, ale jak widać, jesteśmy w stanie się do nich dostosować i część z nich przyjąć za „nową normalność“.

 

Te same zasady dotyczą przestrzeni publicznych i biurowych. Apteki, przychodnie, sklepy, banki, open-space’y to miejsca, które na początku pandemii szukały rozwiązań, mających za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa swoich pracowników. Plastikowe przegrody lepszej lub gorszej jakości, wiszące, stojące, stabilne bardziej lub mniej. Jedne wchodziły w reakcję ze środkami czystości inne łamały się podczas montażu lub notorycznie spadały z biurek. Takie produkty w marcu i kwietniu zasypały rynek i w sposób doraźny zabezpieczyły przed wirusem miliony pracowników w Polsce i na świecie.

 

 

Dziś wiemy, że pandemia potrwa i trzeba przygotować się na rozwiązania długofalowe. Jednym z nich jest szkło. Przezroczyste, lekkie, hartowane lub laminowane, z powłoką antybakteryjną i odporne na zarysowania. To materiał idealnie nadający się do zastosowania, jako przegrody antywirusowej.

W 2019 roku na świecie wyprodukowano ponad 350 mln ton tworzyw sztucznych, w tym plastiku. Przegrody szklane to produkt, który jest potrzebny zarówno pod kątem ekologicznym, jak i ochrony zdrowia. Szczególnie teraz, w czasie pandemii. Przekonaliśmy się już, że obecna sytuacja potrwa dłużej niż do końca 2020 roku, a nasza zachowawczość w kwestii bezpieczeństwa zdrowotnego zostanie z nami dużo dłużej.

 

Przegrody szklane są wytrzymałe, łatwe w dezynfekcji i przede wszystkim estetyczne. Uniwersalność obróbki szkła, mocowań i ramy pozwala na wykończenie ich w dowolny sposób: pod kolor biurka, lady czy wnętrza w którym się znajduje. Łatwe w montażu i nie wymagające serwisu stanowią alternatywę dla podatnego na zniszczenia plastiku.

 

Vetro Systems proponuje sporą gamę przegród. Można w niej znaleźć: przegrody wolnostojące, nablatowe, w ramie aluminiowej, systemowe, mocowane do sufitu, biurka lub podłogi, a nawet z aktywnym antywirusowym szkłem. Ważnym atutem jest opcja przygotowania systemu przegród pod wymiar.

 

Przegrody antywirusowe ze szkła to doskonały sposób na zmniejszenie hałasu w open space i jednocześnie podniesienie komfortu rozmów, dzięki czemu właśnie takie rozwiązanie jest najczęściej wybierane w biurach obsługi telefonicznej klienta.

Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie w zakładce POZOSTAŁE PRODUKTY.

Zapraszamy również do kontaktu przez nasz formularz kontaktowy, który znajdziecie TU (kliknij).

Zostaw komentarz