Vetrosystems

Vetro Systems

Blog Największe realizacje Vetro Systems!

Vetro Systems to start –up, który w zaledwie 3 lata rozwinął skrzydła i rozgościł się na rynku producentów ścian szklanych na dobre. W 2019 zanotowaliśmy 10 milionów zł obrotu i pomimo kryzysu na rynku nie zwalniamy tempa!

 

Dzięki produkcji opartej w 100% na półfabrykatach dostarczanych przez polskich dostawców, nie jesteśmy narażeni na niestabilność międzynarodowych transportów wywołanych koronawirusem, kontrolujemy jakość dostarczanych materiałów, a przede wszystkim pozwala nam to na ogromne możliwości produkcyjne, dzięki czemu możemy brać udział w największych przetargach.

DL Invest Center Point II

Współpraca z DL Invest Group przy budynkach DL Invest Point w Katowicach, gdzie wykonaliśmy powierzchnie szklane dla: Solid Security, BGK, Ab Micro, Sandvik, Idea Getin Leasing. Współpraca z Forbis Group przy Ocean Plaza w Warszawie i wykonanie systemów szkalnych dla Acer, Linical, Grupo LAR, Biuro Góralski & Gosss czy budynku Heweliusza 18 w Gdańsku gdzie zamontowaliśmy systemy ścian szklanych na prawie 10-ciu piętrach to tylko niewielka część naszego portfolio, a ostatnio zakończyliśmy realizację w Nowym Centrum Badawczo-Rozwojowym Celon Pharma S.A.

Swoją pozycję wypracowaliśmy solidnością oferowanych systemów ścian szklanych oraz bardzo bogatą ofertą. Poza autorskimi rozwiązaniami jedno- i dwu-szybowymi, posiadamy w swojej ofercie systemy Aluprof i systemy z grupy GSW, a od niedawna również autorskie budki telefoniczne i przegrody antywirusowe.

 

Powyżej: Biurowiec Haweliusza 18 w Gdańsku; Poniżej: Ocean Plaza w Warszawie, biuro Góralski&Goss

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć – kilknij tutaj!

 

 

Zostaw komentarz