Vetrosystems

Ściany szklane w Elektrowni Powiśle – rewitalizacja

Nasze systemy dostarczamy na terenie całej Polski jak i części Unii Europejskiej. Cieszymy się, że poziom naszych realizacji, pozwala na “wejście” do tych najbardziej prestiżowych projektów w kraju. Do takich na pewno należy zrewitalizowany budynek Elektrowni Powiśle w Warszawie.

 

Elektrownia Powiśle to niedawno zmodernizowane, kulturalno – biznesowe miejsce Warszawy. Oddana do użytku w 2020 roku galeria handlowa zaadoptowała część budynków starej Elektrowni Warszawa. Kompleks jest zlokalizowany w sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik oraz bulwarów wiślanych zachwyca, dlatego aranżując powierzchnie wewnątrz, nie można było zapomnieć o wyjątkowości tego budynku. Warto odwiedzić warszawskie Powiśle, aby na własne oczy zobaczyć piękną rewitalizację budynku przy ul. Dobrej.

System: GSW Office Plus

 

Poza kompleksem restauracyjnym, przestrzenią zakupową czy Beauty Hall znalazło się tu również miejsce na powierzchnie biurowe. Jedną z nich zaadoptowała kancelaria prawnicza Lawsome. Aranżując swoje biuro, postawiła na ergonomię i estetykę, ale przede wszystkim praktyczność rozwiązań stawiając na drzwi i ściany szklane we współpracy z nami.

System: GSW Office Plus

 

 

Nie od dziś wiadomo, że ściany szklane to rozwiązanie, które estetycznie wpasuje się w każdą przestrzeń. Czy są to industrialne wnętrza dawnej elektrowni, czy nowoczesny biurowiec w centrum. W przypadku biura Lowesome dodatkowo zależało nam, aby pomieszczenia były możliwie wyciszone, dlatego postawiliśmy na systemy o podwyższonej akustyce.

 

 

 

Zamontowane w Elektrowni Powiśle podwójne szklane systemy uzyskują akustykę na poziomie Rw=47dB. To wynik, który skutecznie wycisza rozmowy prowadzone w pomieszczeniach. Zasłony lub folie umożliwiają również wizualną dyskrecję podczas spotkań. Tak uniwersalne rozwiązania pozwalają wykorzystać ściany szklane praktycznie w każdej przestrzeni.

W związku z tym, że posiadamy najszerszą ofertę ścian szklanych na rynku, klient miał możliwość wyboru systemu łączącego wszystkie cechy o najwyższych parametrach. Spełniliśmy tym samym wszystkie wymagania dotyczące ścian i drzwi szklanych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć realizacji w Elektrowni Powiśle.

 

Zostaw komentarz